دانلود رایگان ۴ تا از بهترین و معروف ترین کتاب های زبان استارتر

در مورد کتاب

در ادامه آموزش های کاربردی زبان انگلیسی در این مقاله ۴ تا از بهترین و معروف ترین کتاب های زبان استارتر را جهت دانلود رایگان در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار می دهیم. این کتاب ها جدیدترین ویرایش هر عنوان می باشند.

۱- دانلود کتاب های آمریکن انگلیش


کتاب زبان استارتر


کتاب های آمریکن انگلیش، مجموعه ای شش سطحی است که توسط انتشارات معتبر آکسفورد به چاپ رسیده است. این مجموعه یکی از بهترین مجموعه هایی است که برای آموزش انگلیسی آمریکایی به بزرگسالان تاکنون منتشر شده است. مجموعه حاضر در بسیاری از موسسات آموزش زبان در کشور استفاده می شود. هر کتاب از مجموعه امریکن انگلیش فایل دارای ۱۲ درس می باشد که در هر درس بیشترین تمرکز روی سه بخش گرامر، واژگان و تلفظ معطوف شده است. یکی از مهمترین نقاط قوت این مجموعه این است که برای تقویت مهارت گفتاری (مکالمه) بسیار مناسب می باشد، هر چند این مجموعه به سه مهارت دیگر (مهارت های شنیداری، نوشتاری و درک مطلب) نیز می پردازد. در این مطلب ما پی دی اف جدیدترین ویرایش آنها (دوم) سطح استارتر را جهت دانلود قرار می دهیم:


≡   دانلود کتاب دانش آموز


≡   دانلود کتاب کار


≡   دانلود کتاب معلم


∞   سطح: استارتر


⊕   حجم حدود ۱۲۸ مگابایت


۲- کتاب های family and friends


کتاب زبان استارتر 1


کتاب های مفید Family and friends، از معروف ترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان است. این مجموعه آموزشی تمامی مهارت های انگلیسی را تقویت کرده و شامل آموزش گرامر، لغات و تلفظ نیز می باشد. مجموعه family and friends در اکثر آموزشگاه های زبان به کودکان آموزش داده می شود. این مجموعه دارای ۷ سطح کامل (استارتر و ۶ سطح اصلی) است. هر کتاب دارای ۱۵ درس می باشد که به ۵ بخش ۳ درسی تقسیم شده است. بعد از اتمام هر بخش خلاصه ۳ درس وجود دارد که باعث مروری مفید می شود. در اینجا می توانید پی دی اف جدیدترین ویرایش آنها در سطح استارتر را دانلود کنید:


≡   دانلود کتاب الفبا


≡   دانلود کتاب دانش آموز


≡   دانلود کتاب کار


≡   دانلود کتاب معلم


∞   سطح: استارتر


⊕   حجم حدود ۱۰۵ مگابایت


۳- کتاب های استارتر سطح intro اینترچنج


inter4th


در سطح استارتر یا intro یک مجموعه کتاب عالی می تواند اینترچنج باشد. مجموعه Interchange که توسط استاد برجسته زبان Professor Jack C. Richards پرفسور جک سی ریچارد نوشته شده است، یکی از بهترین دوره های آموزش زبان انگلیسی در چهار سطح می باشد که در اکثر موسسات آموزش زبان انگلیسی تدریس می شود و در این مطلب ما فایل های پی دی اف آن را برای دانلود قرار داده ایم:


≡   دانلود کتاب دانش آموز


≡   دانلود کتاب معلم


∞   سطح: استارتر


⊕   حجم حدود ۶۰ مگابایت